O spoločnosti

O spoločnosti KA Real

KA Real zastrešuje realitnú činnosť spoločnosti KA GROUP s.r.o. v Banskobystrickom kraji. Medzi hlavné aktivity KA Real patrí sprostredkovanie predaja a prenájmu nehnuteľností ako aj dlhodobá správa nájomných nehnuteľností, predovšetkým správa nájomných bytov, kde máme niekoľkoročné skúsenosti a danú službu poskytujeme na vysoko kvalitnej úrovni.

Spoločnosť KA Real sa zameriava hlavne na nehnuteľnosti v Banskobystrickom kraji, kde disponuje niekoľkoročnými skúsenosťami na realitom trhu.

Naša spoločnosť tak tiež zastrešuje oblasť developerských projektov a ostatných investičných aktivít v oblasti Real estate, a to od akvižičnej činnoti, cez inžiniersku a projektovú činnosť až po financovanie a projektový managment projektov.

Radi Vás privítame v našej kancelárii na ul. ČSA 24, 3. poschodie, Banská Bystrica alebo si môžeme dohodnúť stretnutie na mieste podľa Vášho želania. V prípade že si chcete dohodnúť stretnutie vopred, môžete nás kontaktovať emailom na info@kagroup.sk alebo telefonicky na 00421 948 841 440.