Služby

Ponuka služieb:

Snažíme sa ponúknuť klientom čo najširšiu ponuku služieb pri dodržaní najvyššej kvality. Naše služby možno rozdeliť do troch hlavných kategórií a to na: realitnú činnosť, správu nájomných nehnuteľností a ostatné služby (právne, finančné sprostredkovanie, opravy a údržba a pod). Naši makléri sú profesionáli ktorí dodržujú etický kódex, sú vhodne vzdelaný, ústretový, a diskrétny.

Sprostredkovanie kúpy a predaja nehnuteľností, ako aj prenájmu bytov:

V prípade zadanie požiadavky na predaj alebo prenájom nehnuteľnosti pracujeme vysoko efektívne a vašu ponuku spropagujeme do niekoľkých hodín od zadania, tak tiež efektívne a rýchlo jednáme s potenciálnymi záujemcami o kúpu alebo prenájom vašej nehnuteľnosti.

Medzi hlavné služby pri sprostredkovaní kúpy alebo predaja nehnuteľností patrí propagácia nehnuteľnosti (internet alebo tlačená forma), obhliadka nehnuteľností, právny servis, kompletný katastrálny servis a ďalšie služby podľa potreby a Vašich požiadaviek.

Tiež ponúkame možnosť využitia exkluzívnej sprostredkovateľskej zmluvy na základe ktorej vaša nehnuteľnosť bude figurovať len v ponuke našej realitnej kancelárie, za prejavenú dôveru budeme vašu nehnuteľnosť propagovať na zvýraznených pozíciách a v tlači.

Komplexná správa Vašich nehnuteľností:

Služba je vhodná hlavne pre majiteľov bytov, ktorí sú dlhodobo v zahraničí, sú pracovne vyťažený prípadne pre majiteľov bytov ktorí majú predošlé negatívne skúsenosti s prenájmom nehnuteľnosti a hľadajú silného partnera ktorý sa postará o bezproblémový prenájom ich nehnuteľnosti.

Nájdeme Vám nájomcu a poskytneme servis k bytu počas trvania nájmu, zabezpečíme právny servis, sprostredkovanie a zabezpečenie údržby a opráv bytov a nebytových priestorov, konštruktívne riešenie prípadných problémov s nájomcami, zastupovanie pred orgánmi verejnej moci za účelom riadneho vytvorenia potrebných úkonov pri všetkých nájomných a/alebo iných obdobných vzťahov, príprava daňových a účtovných podkladov spojených so správou bytov, sprostredkovanie optimálneho daňového poradenstva, poradenstvo pri prenájme - vhodná výška nájmu, spôsob nájmu a pod., ďalšie služby podľa požiadaviek klienta.

Dané služby je možné využívať aj jednotlivo. Správa nájomných bytov je služba ktorá je jedna z našich hlavných činností a ktorú prevádzame vysoko kvalitne a efektívne a taktiež máme dlhoročné skúsenosti v danej oblasti.

Ďalšie služby:

nájdenie vhodnej nehnuteľnosti záujemcom o prenájom alebo kúpu nehnuteľností, poradenstvo developerom pri otázkach o lokálnych podmienkach (trh, pozemky, aktuálne lokálne projekty a pod), prípadne zastrešenie celého developerského projektu, sprostredkovanie finančného, daňového, investičného a právneho poradenstva a taktiež sprostredkovanie stavebných prác.