Ponúknite nám

Máte nehnuteľnosť ktorú chcete predať, prenajať alebo inak ponúknuť na realitnom trhu?

Ak ste kladne odpovedali na hore uvedenú otázku ponúknite nám Vašu nehnuteľnosť, a mi vynaložíme maximálne úsilie aby sme Vám zabezpečili čo najrýchlejšie sprostredkovanie predaja alebo prenájmu nehnuteľnosti podľa vaších požiadavok.

Okrem sprostredkovania predaja a propagácie nehnuteľnosti na realitnom trhu Vám zabezpečíme komplexný právny servis a doplňujúce poradenstvo a služby súvisiace s predajom alebo prenájmom nehnuteľnosti.

Tiež ponúkame možnosť využitia exkluzívnej sprostredkovateľskej zmluvy na základe ktorej vaša nehnuteľnosť bude figurovať len v ponuke našej realitnej kancelárie, za prejavenú dôveru budeme vašu nehnuteľnosť propagovať na zvýraznených pozíciách a v tlači.

V prípade že chcete nehnuteľnosť ponúknuť na výmenu, verejnú dražbu alebo inak, radi vám poskytneme služby aj v týchto oblastiach.

Kontaktné údaje a údaje o nehnuteľnosti nám môžete zaslať pomocou kontaktného formulára na spodku stránky alebo nás môžete kontaktovať priamo na info@kagroup.sk alebo telefonicky na 00421 948 841 440.